LIVIO Profil PCV

LIVIO/ Profil – Piękno jest proste
Poznaj Livio

Zaufaj prostym rozwiązaniom. Dajemy Ci okno, które łączy najbardziej zaawansowaną technologię i energooszczędność z najnowszymi trendami w zakresie wzornictwa. Livio to prosta droga do domu i oszczędności, które wykorzystasz tak, jak tylko tego zapragniesz. Livio to szara eminencja Artel, posiada korpus w kolorze szarym idealnie pasującym do wnętrz utrzymanych w stylu skandynawskim.

 

Energooszczędny profil Pokaż nowe oblicze siebie
7 komór, szerokość 82 mm w wersji z 3 uszczelkami lub bez uszczelki środkowej. To zbiór parametrów, które zapewniają doskonałe parametry termiczne oraz akustyczne.
Oferowany przez nas nowy rodzaj uszczelek z tworzywa EPDM, dzięki precyzyjnie dobranym właściwościom, zapewnia jeszcze większą szczelność i odporność podczas wszelkich zmian pogodowych. Środkowa uszczelka tworzy tzw. suchą komorę, korzystną dla dodatkowej ochrony okucia przed wodą.
To sprawdzony wybór dla budownictwa niskoenergetycznego, pretendujący do rozwiązań w budynkach samowystarczalnych. Zaawansowane technicznie zbrojenie zamknięte w ramie zapewni podwyższoną statykę i trwałość okna na długie lata.
Pamiętaj: dajemy Ci mnóstwo rozwiązań, a wybór pozostawiamy Tobie.

 

Niezawodne okucie

Podmuch innowacji
Zaawansowany system mikrowentylacji zapewnia stały dopływ świeżego powietrza.

Maksymalny komfort
Opatentowana rolka obrotowa KoPiBo zapewnia komfortowe i łatwe otwieranie okna.

Wygoda przede wszystkim
Opatentowany podnośnik powoduje płynne i lekkie podnoszenie okna podczas zamykania.

 

Design Zadbaj o niepowtarzalny styl 

Klamka Schüco wyróżnia się najwyższą jakością techniczną. Jeśli pragniesz podwójnego bezpieczeństwa wybierz klamkę Schüco z kluczem. Zobacz pozostałe modele klamek. W wyborze odpowiednich możesz liczyć na pełne wsparcie naszych ekspertów.
Wkrocz do świata dodatków.

Szyby z technologią SuperSpacer®
Wznieś się na wyżyny swoich możliwości!
Twój dom nigdy przedtem nie był tak ciepły, cichy i… zdrowy!
Nieznośne odgłosy klaksonów? Nigdy więcej!
Zaufaj technologii zdobywającej uznanie na całym świecie! SuperSpacer® zapewnia do 2dB zredukowanego hałasu, 15% więcej ciepła, kondensację wilgoci mniejszą do 70% oraz dodatkowe 20 lat żywotności szyby. Dzięki właściwościom SuperSpacer® Twój dom zamieni się w królestwo ciszy i spokoju.
Dzięki Livio w Twoim domu jest ciepło przez cały rok! Dajemy Ci okno wyposażone w innowacyjną technologię złożoną z trzech szyb.
Zachowanie ich optymalnych właściwości gwarantują:
●nowoczesna technika zespalania, która nie wymaga przycinania ramki w narożach szyby
●zastosowanie materiału Hot-Melt

 

Nowa kolorystyka – Twoja
W doborze kolorów stawiamy na innowacje. Odkryj swoją twórczość i pokaż ją nam. Poza standardową bielą, dla zwiększenia Twoich-naszych możliwości, proponujemy kilkanaście wersji kolorystycznych: okleinowane jednostronnie i obustronnie według palety kolorów EUROCOLOR.
Okno Livio to nasza szara eminencja. Jako jedyne okno w ofercie posiada rdzeń dostępny w kolorze szarym (dla wybranych wersji kolorystycznych).

 

LIVIO Podstawowe parametry techniczne*

Ocena: 9
Kategoria okna: Max Premium
Rodzaj materiału: RAU-PVC marki Schüco
Szerokość: 82 mm
Ilość komór: 7
Ilość uszczelek: 3 (wersja MD) / 2 (wersja AD)
Kolor uszczelek: szary dla okien białych, czarny dla okien kolorowych
Rodzaj skrzydła: proste Sx
Okucie: rolka KoPiBo, blokada klamki, funkcja zima-lato lub mikrowentylacja, podnośnik skrzydła, zaczepy antywyważeniowe (w każdej kwaterze)
Szyba (W/m2K): 0,5 (technologia SuperSpacer®)
Parametr Uw (W/m2K): 0,76
Okres gwarancji: do 7 lat na okna białe i kolorowe
Rodzina produktów: okna, drzwi przesuwne PSK, drzwi podnośno-przesuwne HS, drzwi wejściowe
Zastosowanie: nowoczesne domy niskoenergetyczne

*Ze względu na chęć dopasowania się do potrzeb naszych Klientów, standard wyposażenia naszych produktów zawsze dobiera Sprzedawca, a prezentowane w serwisie internetowym rozwiązania to standard rekomendowany przez ARTEL.

Filter Categories
wszystkie
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1