NOVEL Profil PCV

Piękno i wygoda nareszcie RAZEM Poznaj Novel

 

Novel Twórcze znaczy lepsze
Popatrz dookoła. Świat zmienia się na Twoich oczach. To właśnie teraz zaczynasz budować życie. W nowym domu już wkrótce doświadczysz nowych emocji. W Twoich wnętrzach zabrzmi śmiech. Nasze okna zobaczą nowe twarze. Początki nigdy nie są łatwe, dlatego pragniemy pomóc Ci najlepiej, jak potrafimy. Dajemy Ci okno Novel, jedyne w swoim rodzaju. Bo twórcze znaczy lepsze.

 

Niezawodny profil Niemiecka precyzja
5 komór, szerokość 70 mm, wersja z dwiema uszczelkami, niemiecki system marki Schüco.
Okno Novel ma niejedno przeznaczenie. To doskonały wybór zarówno do klasycznych, jak i nowoczesnych budynków. Idealne dla klientów ceniących oszczędność energii połączoną z komfortem użytkowania i spokojem na długie lata.

Unikalną właściwością okna Novel jest dostępność kilku kształtów: do wyboru skrzydło klasycznie proste, mniej szablonowe – okrągłe lub niespotykane na rynku wklęsłe nadające Twoim powierzchniom oryginalności.

 

Innowacyjne okucie

Podmuch innowacji
Zaawansowany system mikrowentylacji zapewnia stały dopływ świeżego powietrza.

Maksymalny komfort
Opatentowana rolka obrotowa KoPiBo zapewnia komfortowe i łatwe otwieranie okna.

Wygoda przede wszystkim
Opatentowany podnośnik powoduje płynne i lekkie podnoszenie okna podczas zamykania.

 

Design Zadbaj o niepowtarzalny styl

Klamka Schüco wyróżnia się najwyższą jakością techniczną. Jeśli pragniesz podwójnego bezpieczeństwa wybierz klamkę Schüco z kluczem. Zobacz pozostałe modele klamek. W wyborze odpowiednich możesz liczyć na pełne wsparcie naszych ekspertów.
Wkrocz do świata dodatków.

Szyby z technologią SuperSpacer®
Wznieś się na wyżyny swoich możliwości!
Twój dom nigdy przedtem nie był tak ciepły, cichy i… zdrowy!
Innowacyjna technologia SuperSpacer® to najbardziej efektywny termicznie system ramek dystansowych. Konstrukcja nie zawiera metalu, jest elastyczna i perfekcyjnie spełnia swoje funkcje. Poznaj cyfry, które cieszą! SuperSpacer® to 15% więcej ciepła, hałas zmniejszony o 2dB i redukcja wilgoci nawet do 70%, dzięki eliminacji szkodliwych dla układu oddechowego pleśni i grzybów. Nasze unikatowe rozwiązanie podwyższa żywotność szyby do 20 lat, minimalizując ryzyko jej pęknięcia.

Pakiety szybowe o grubości nawet do 53 mm (dla skrzydła Cx) w połączeniu z bardzo korzystnymi parametrami profilu zapewniają wysoką redukcję kosztów ogrzewania oraz zmniejszenie poziomu hałasu. Zachowanie optymalnych właściwości szyb jest możliwe, dzięki:
●nowoczesna technika zespalania, która nie wymaga przycinania ramki w narożach szyby
●zastosowanie materiału Hot-Melt

 

Nowa kolorystyka
Twoja
W doborze kolorów stawiamy na innowacje. Odkryj swoją twórczość i pokaż ją nam. Poza standardową bielą, dla zwiększenia Twoich-naszych możliwości, proponujemy kilkanaście wersji kolorystycznych: okleinowane jednostronnie i obustronnie według palety kolorów producentów.

 

NOVEL Podstawowe parametry techniczne*

Ocena: 7
Kategoria okna: Premium
Rodzaj materiału: PVC marki Schüco
Szerokość: 70 mm
Ilość komór: 5
Ilość uszczelek: 2 (wersja AD)
Kolor uszczelek: szary dla okien białych, czarny dla okien kolorowych
Rodzaj skrzydła: proste Sx, okrągłe Rx
Okucie: rolka KoPiBo, blokada klamki, funkcja zima-lato lub mikrowentylacja, podnośnik skrzydła, zaczepy antywyważeniowe (w każdej kwaterze)
Szyba (W/m2K): 0,7 (technologia SuperSpacer®)
Parametr Uw (W/m2K): 1,04
Okres gwarancji: 5 lat na okna białe i kolorowe
Rodzina produktów: okna, drzwi przesuwne PSK, drzwi wejściowe
Zastosowanie: domy o podwyższonym standardzie

*Ze względu na chęć dopasowania się do potrzeb naszych Klientów, standard wyposażenia naszych produktów zawsze dobiera Sprzedawca, a prezentowane w serwisie internetowym rozwiązania to standard rekomendowany przez ARTEL.

Filter Categories
wszystkie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6