OKNA PCV

Energo oszczędność i niskie rachunki

Niezależnie od tego, czy ogrzewasz dom węglem, gazem czy prądem, zapewne płacisz za opał kilka do kilkunastu tysięcy złotych rocznie. Niestety przy nieszczelnych oknach kwoty te mogą być jeszcze wyższe. Jako producent okien PCV mamy tego pełną świadomość, dlatego każdy z naszych produktów wyposażyliśmy w rozwiązania, dzięki którym ciepło, zamiast uciekać na zewnątrz, pozostaje w budynku. Tym samym ilość zużywanego paliwa maleje, a to przekłada się na niższe opłaty za ogrzewanie.

Świeże i zdrowe powietrze

Pomimo zachowania wysokiej szczelności każde z okien zapewnia dopływ świeżego powietrza z zewnątrz, w ilości dostosowanej do aktualnej pory roku. Dzięki funkcji zima-lato w pomieszczeniu powstaje idealny mikroklimat, a powietrze nie jest zbyt wilgotne, co zapobiega namnażaniu się pleśni i grzybów.

Izolacja akustyczna

Pracujesz w domu i potrzebujesz do tego ciszy? Masz małe dziecko i nie chcesz, żeby jego sen zakłócały odgłosy z zewnątrz. A może zależy Ci, by obejrzeć mecz lub ulubiony serial bez towarzystwa głośnej muzyki puszczanej na imprezie u sąsiadów? Wszystko to stanie się realne za sprawą naszych okien. Producent – to właśnie nim jesteśmy, więc robimy wszystko, by nasze produkty rozwiązywały problemy klientów. Mając na uwadze powyższe, opracowaliśmy taką konstrukcję okien, która redukuje ilość docierających do wnętrza budynku hałasów, a Ty zyskujesz upragniony spokój.

Bezpieczeństwo

Dom ma zapewniać schronienie, odgradzać od czyhających niebezpieczeństw. Nasze okna podwyższają bezpieczeństwo w dwóch zakresach. Blokada klamki uniemożliwia otwarcie okna przez małe dzieci, natomiast zaczepy antywłamaniowe utrudniają przedostanie się do wnętrza budynku włamywaczom. Dzięki temu Ty, Twoi bliscy i Wasze mienie jesteście należycie chronieni.

Design

Skupiamy się głównie na dopracowaniu parametrów technicznych, ale wiemy, że technikalia to nie wszystko. Liczy się także wygląd. W związku z tym współpracujemy z najlepszymi projektantami. Okna oferujemy w kilku wersjach kolorystycznych (dotyczy wybranych modeli) i wyposażamy w klamki o eleganckim, klasycznym designie, przez co wspaniale komponują się z każdym wystrojem wnętrza.

 

Filter Categories
wszystkie
  • PCV GLOBAL REHAU 70mm
  • PCV SYNEGO REHAU 80mm
  • PCV GENEO REHAU 86mm
  • PCV INEO VEKA 76 mm
  • PCV VIGO VEKA 82mm
  • PCV Novel SCHUCO 70mm
  • PCV LIVIO SCHUCO 82mm

 

Global

Myśl globalnie

Postaw na globalne rozwiązanie, w którym energooszczędne profile uzupełniono szybami o współczynniku Uw 1,01. Redukcja strat ciepła, wygoda i odpowiedni mikroklimat. Mnóstwo zalet, jeden produkt.

 

 

Synego

Wygoda w 5 krokach

Funkcjonalność oraz wysoki komfort użytkowania w zestawie z energooszczędnością – współczynnik Uw 0,73. Linia Synego, czyli niezawodność, wieloletnia trwałość i technologia w służbie Tobie i Twojej rodzinie.

 

Geneo® Genialne

Pozwól sobie na luksus!

Wysoka ochrona termoizolacyjna, współczynnik Uw 0,68, wygodna obsługa i luksusowy wygląd w jednym. Okno z linii Geneo® to połączenie elegancji z innowacyjnością. To ciepło i cisza w Twoim domu!

 

Ineo

Zacznijmy od nowa

Postaw na rewelacyjne warunki termiczne w zdecydowanie niższej cenie. Okno Ineo zawiera najlepsze dostępne profile klasy A (DIN EN 12608). Ich ścianki zewnętrzne posiadają grubości nawet do 3 mm, co przesądza o niebywałej stabilności i wytrzymałości konstrukcji (większej aż o 15-20% w stosunku do profili klasy B).

 

Vigo

Technologia bez hamulców

Okno Vigo zawiera najlepsze dostępne profile klasy A (DIN EN 12608). Ich ścianki zewnętrzne posiadają grubości nawet do 3 mm, co przesądza o niebywałej stabilności i wytrzymałości konstrukcji (większej aż o 15-20% w stosunku do profili klasy B). Optymalna szerokość systemu daje w efekcie doskonałą izolację termiczną i akustyczną oraz zdecydowanie wyższy poziom bezpieczeństwa.

 

Novel

Twórcze znaczy lepsze

Wyjątkowy styl, mechanizmy oferujące wysoki standard użytkowania i pakiety szybowe o współczynniku Uw 1,04. Okna Novel wprowadzą do wnętrza spokój, jednocześnie ograniczając straty ciepła.

 

Livio

Szara eminencja

Nowoczesny design, dopracowane okucia, świetna termoizolacja (współczynnik Uw 0,76) uzyskana za sprawą profili o komorowej budowie i szczelnych pakietów szybowych. Stolarka w najlepszym wydaniu!