Okna drewniane

Drewniane okna – naturalne piękno

Okna drewniane dzięki połączeniu nowoczesnych technologii oraz klasycznego materiału idealnie nadają się zarówno do domków jednorodzinnych, mieszkań jak i budynków użyteczności publicznej.

Oferujemy Państwu trwałe i funkcjonalne okna o dobrych właściwościach termicznych i dźwiękoszczelnych, wykonanych z drewna dębowego, meranti, sosnowego oraz sosnowego łączonego na mikrowczepy. Doskonałym dopełnieniem okien są okiennice drewniane, rolety oraz inne dostępne w naszym biurze akcesoria.

Filter Categories
wszystkie
klasyczne
nowoczesne

Okna drewniane w różnym stylu

Okna potrafią odmienić wygląd każdego wnętrza, pomagają również w stworzeniu w domu przyjemnej atmosfery, w której dobrze będą czuć się wszyscy mieszkańcy budynku. Dla osób zastanawiających się nad oryginalnym wyglądem okien, ciekawym rozwiązaniem może być stolarka okienna w nietypowych kształtach. Zamiast tradycyjnych, prostokątnych form możemy wybrać okna łukowe, okrągłe, trójkątne, trapezowe. Projektujemy i produkujemy okna w różnym stylu, również okna w budynkach zabytkowych.

Aby okna w pełni spełniły Państwa oczekiwania nie tylko funkcjonalne, ale również estetyczne dysponujemy szeroką gamą rozwiązań, np.: szprosy, szyby ornamentowe, stylizowane ozdobne listwy przymykowe, ślemiona. Oferowane przez nas okna drewniane dostępne są w profilach o grubości 68, 78, 88, 92 mm z pakietem dwu lub trójszybowym.
Z dokładną specyfikacją techniczną oraz możliwościami produkcyjnymi mogą Państwo zapoznać się tutaj.

Świadczymy również usługi montażu.

Okna z drewna, PCV czy aluminium ?

Alternatywą dla okien drewnianych mogą być okna z PCV lub aluminium.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.